fbpx

Kontaktní informace

náměstí Přátelství, 1518/2
Praha 10, 120 00 ( Sídlo společnosti)

Krkonošská 153, 543 01, Vrchlabí (Studio, sklad a korespondenční adresa) 

Sleduj te nás

Spotřebiče od projekt design

V našich kuchyních naleznete kvalitní a oblíbené spotřebiče nejznámějších značek. Dbáme na kvalitu, záruku, servis. Při realizaci a dodávce kuchyní od našeho studia je možné individuální nacenění i možnost 15% DPH na celý projekt. Nacenění je vždy součástí společného projektu. Spotřebiče odebíráme přímo od výrobce.

NABÍZENÉ Spotřebiče

Již více než 30 let věnuje společnost Haier energii a znalosti svých odborníků vývoji špičkových spotřebičů, které uspokojí nejnáročnější zákazníky.
Od svého založení v roce 1984 jsme měli ve společnosti Haier vždy jasný cíl: vyrábět spolehlivé spotřebiče vysoké kvality. Za více než 30 let svého
působení jsme se dále posunuli a spolu s měnícími se požadavky moderního světa a současnými potřebami zákazníků jsme povýšili svůj cíl na výrobu
prémiových, vysoce kvalitních moderních spotřebičů s inovativními funkcemi.

AEG

VŽDY PERFEKTNÍ VÝSLEDEK. BEZ OBAV. Řada spotřebičů AEG Mastery vyniká nadčasovým designem, precizním zpracováním a nejvyspělejšími funkcemi, které vám dodají patřičné sebevědomí. Přizpůsobí se vašim potřebám a chutím, takže výsledek bude vždy perfektní. Bez obav.

Naše výrobky vyvíjíme v souladu s našimi švédskými hodnotami a s ohleduplností k životnímu prostředí. Tvoříme s jasným cílem. Děláme vše pro to, abychom naši planetu zachovali zdravou pro budoucí generace. Chceme vám dopřát nevšední kulinářské zážitky, zajistit vynikající péči o oblečení a vytvořit vám pohodlný domov. A nejen to. Chceme lidem pomoci žít lépe a umožnit jim objevovat každý den něco nového.

Candy, Hoover

Společnost Haier se již více než 30 let věnuje vývoji prémiových spotřebičů, které vyhovují potřebám těch nejnáročnějších zákazníků.

Společnost od jejího založení v roce 1984 dlouhou dobu vedl generální ředitel Zhang Ruimin. Ten měl vždy jasný cíl, a to vyrábět vysoce kvalitní a spolehlivé produkty. Důležitým milníkem v historii společnosti byla jeho radikální reakce na velké množství stížností na vadné chladničky. V prvním roce svého jmenování nechal tyto vadné chladničky zničit před zraky zaměstnanců pomocí velkého kladiva.

Design, který jde dále. Domácí spotřebiče Siemens, kde se snoubí pokrokové materiály, uhlazené linie a geometrické tvary, aby vytvořily propracovaný a čistý jazyk designu. Uvádíme vás do života plného nekonečných možností

Pro Miele mluví řada dobrých důvodů. O šesti z nich se dočtete právě zde. Od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Tím myslíme: Děláme vše pro to, abychom byli „vždy lepší“ než všichni ostatní dodavatelé a „vždy lepší“, než už jsme. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující vědomí, že dostanou ty nejlepší domácí spotřebiče, které mohou za své peníze očekávat. Díky tomu je Miele jedinečné. Výběrem značky Miele jste učinili moudré a pravděpodobně i životní rozhodnutí.

Od svého založení před více než 140 lety byla tradiční značka definována perfektní součinností mezi formou a funkcí. Firma Küppersbusch má „know-how“ pro domácí spotřebiče založenou na zkušenostech získaných v profesionálních kuchyních. Dokonalé vestavné spotřebiče garantují inspirující momenty a více radosti v kuchyni, než kdykoli předtím.

Ten, kdo je zvyklý na nejvyšší kvalitu, nemůže přijmout kompromis. V Liebherr používáme naše znalosti k výrobě prémiových výrobků. A děláme to již více než 60 let. V rámci chladicích a mrazicích zařízení nabízíme široký výběr působivých produktů, které vás zaujmou svým intuitivním ovládáním, energetickou efektivitou, klasickým designem a pestrou nabídkou praktických funkcí sloužících k zachování čerstvosti a kvality jídla, čímž napomáhají k udržování zdravého a moderního životního stylu.

Truhlářské dílny ve čtyřech krajích.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.