fbpx

Spotřebiče od projekt design

V našich kuchyních naleznete kvalitní a oblíbené spotřebiče nejznámějších značek. Dbáme na kvalitu, záruku, servis. Při realizaci a dodávce kuchyní od našeho studia je možné individuální nacenění i možnost 15% DPH na celý projekt. Nacenění je vždy součástí společného projektu. Spotřebiče odebíráme přímo od výrobce.

NABÍZENÉ Spotřebiče

AEG

VŽDY PERFEKTNÍ VÝSLEDEK. BEZ OBAV. Řada spotřebičů AEG Mastery vyniká nadčasovým designem, precizním zpracováním a nejvyspělejšími funkcemi, které vám dodají patřičné sebevědomí. Přizpůsobí se vašim potřebám a chutím, takže výsledek bude vždy perfektní. Bez obav.

Design, který jde dále. Domácí spotřebiče Siemens, kde se snoubí pokrokové materiály, uhlazené linie a geometrické tvary, aby vytvořily propracovaný a čistý jazyk designu. Uvádíme vás do života plného nekonečných možností

Pro Miele mluví řada dobrých důvodů. O šesti z nich se dočtete právě zde. Od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Tím myslíme: Děláme vše pro to, abychom byli „vždy lepší“ než všichni ostatní dodavatelé a „vždy lepší“, než už jsme. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující vědomí, že dostanou ty nejlepší domácí spotřebiče, které mohou za své peníze očekávat. Díky tomu je Miele jedinečné. Výběrem značky Miele jste učinili moudré a pravděpodobně i životní rozhodnutí.

Od svého založení před více než 140 lety byla tradiční značka definována perfektní součinností mezi formou a funkcí. Firma Küppersbusch má „know-how“ pro domácí spotřebiče založenou na zkušenostech získaných v profesionálních kuchyních. Dokonalé vestavné spotřebiče garantují inspirující momenty a více radosti v kuchyni, než kdykoli předtím.

Německá značka se zaměřuje na kvalitu, technologii a inovace. Výrobky Teka jsou známé po celém světě svou spolehlivostí, účinností a přesností. Dnes, po téměř 100 letech historie, Teka pokračuje v tvrdé práci, aby všem svým produktům poskytla nejlepší funkčnost a design, aby poskytovala dokonalost v každém kroku. Naše hodnoty jsou v našem podnikání jasné a hluboce zakořeněné: čestnost, štědrost a originalita. Jinými slovy, pracujeme pro vás a s vámi, abychom vám pomohli vyřešit vaše každodenní problémy s řešeními světové kvality.

Naše výrobky vyvíjíme v souladu s našimi švédskými hodnotami a s ohleduplností k životnímu prostředí. Tvoříme s jasným cílem. Děláme vše pro to, abychom naši planetu zachovali zdravou pro budoucí generace. Chceme vám dopřát nevšední kulinářské zážitky, zajistit vynikající péči o oblečení a vytvořit vám pohodlný domov. A nejen to. Chceme lidem pomoci žít lépe a umožnit jim objevovat každý den něco nového.

Ten, kdo je zvyklý na nejvyšší kvalitu, nemůže přijmout kompromis. V Liebherr používáme naše znalosti k výrobě prémiových výrobků. A děláme to již více než 60 let. V rámci chladicích a mrazicích zařízení nabízíme široký výběr působivých produktů, které vás zaujmou svým intuitivním ovládáním, energetickou efektivitou, klasickým designem a pestrou nabídkou praktických funkcí sloužících k zachování čerstvosti a kvality jídla, čímž napomáhají k udržování zdravého a moderního životního stylu.

Truhlářské dílny ve čtyřech krajích.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

infobox_01

Praha (Sídlo společnosti)

Praha a Středočeský kraj

infobox_01

Vrchlabí (Studio a sklad)

Královéhradecký a Liberecký kraj

infobox_01

Nová Paka

Královéhradecký kraj

infobox_01

Trutnov

Královéhradecký kraj

infobox_01

Hradec Králové

Královéhradecký a Pardubický kraj

Konzultace spotřebiče