O nás

Projekt Design.

Studio interiérového designu

Realizace a návrhy interiéru. Výroba, návrhy a realizace kuchyní.
Specializace na německé značky a spotřebiče. Poradenství při realizacích.

Navrhujeme a realizujeme kuchyně, nábytek a interiér na zakázku. Spolupracujeme převážně s výrobci, truhláři a dodavateli produktů pro interiér, kteří mají za s sebou dlouhou výrobní a prodejní minulost. Většina námi nabízených produktů dosáhla na ocenění: German Award, RedDot Award.

Vize společnosti je nabídnout komplexní podporu klientům v našich produktech a službách tak, aby se klienti nemuseli o nic starat. Vše dle požadavků a přání naceníme, připravíme a zrealizujeme. Námi nabízené produkty jsou osvědčené, kvalitní, v zahraničí oceněné, designové a cenově vždy velmi dostupné.  U produktů a služeb, které nabízíme, dokážeme vždy získat tu nejlepší cenu, ale také umíme realizovat projekty i se značkami, které nenabízíme.

Studio Projekt Design si zakládá na upřímné komunikaci. Naší prioritou je precizně odvedená práce a ke každému projektu přistupujeme individuálně. Uvažujeme logicky a prakticky. Reagujeme rozvážně a efektivně. Šetříme čas, peníze a minimalizujeme starostiVždy hájíme zájmy klienta!

Naše zkušenosti v oboru interiéru, designu, staveb, realizace, bytového designu, interiérového designu, zahraničního obchodu nám velice pomáhají k výsledkům, kterým jsme již dosáhli. Reference: Modřanka, čtvrť Emila Kolbena, hotel Angelo, Botanica, výstavba 12 luxusních domů Černošice, Apartmány Horní Mísečky, Rezidence Belveder, Krkonošská stodola a další.

Prodáváme výhradně značky Küppersbusch / Teka / Jung. Realizujeme kuchyně i s ostatními značkami.
Miele / Elektrolux / Bosch / Concept / Liebherr / AEG / Lord / Hoover / Siemens.

vladislav novotny
Specialist in German brands
realizace / poradenství / grafika / návrhy

veronika medunova
interiérový designér
design / produkt / poradenství