Realizace

Realizace interiéru / kuchyní / poradenství při realizaci

 

REALIZACE INTERIÉRU

Zajišťujeme kompletní realizace vašich projektů interiéru. V naší nabídce naleznete velké množství výběru interiérového vybavení, včetně naší osobní výroby nábytku a kuchyní. Naše kuchyně realizujeme včetně námi dodávaných značek spotřebičů (TEKA, Küppersbusch), ale také vašich oblíbených značek spotřebičů. Zajišťujeme kompletní výběr interiérového vybavené od podlah, vypínačů, nábytku pod stínící techniku a látky.  Velkou výhodou je naše spolupráci s různými dodavateli a montážníky. Jedině tak můžeme nabídnou komplexnější a cenově zajímavé služby a produkty.  Pomůžeme Vám s výběrem a dodáním produktů, které se nejvíce hodí do vašeho interiéru. Také můžete s námi konzultovat veškeré potřebné záležitosti, včetně odborného poradenství ohledně interiéru.

REALIZACE INTERIÉRU PORADENSTVÍ

Při dohodnuté spolupráci převezmeme vaše starosti, komunikaci, dopisování, jednání, vyjednávání s dodavateli, montážníky nebo developery. Umíme navázat spolupráci s dodavateli produktů, kteří se Vám líbí a rádi byste jejich produkty měli ve vašem projektu. Pomůžeme Vám s výběrem a dodáním produktů, které se nejvíce hodí do vašeho interiéru. Také můžete s námi konzultovat veškeré potřebné záležitosti, včetně odborného poradenství ohledně interiéru a výroby kuchyní, včetně komunikace s truhlářem.

VYJEDNÁVÁNÍ S DODAVATELI/ MONTÁŽNÍKY/ DESIGNÉRY/ ŘEMESLNÍKY/ VÝROBCI NÁBYTKU a KUCHYNÍ/ ÚŘADY/ DEVELOPERY
nebo NEMÁTE ČAS NA VÝBĚR NÁBYTKU/ SPOTŘEBIČŮ/ PODLAHY/ SVĚTEL  a dalšího interiérového vybavení?
Nechce se vám vytvářet HARMONOGRAM PRACÍ nebo potřebujete připravit a pohlídat ROZPOČET NA REALIZACI?

Kontaktujte nás a my Vám pomůže s realizací

ZAVOLAT

Proč realizace s námi?

OSOBNÍ ZKUŠENOSTI: v oblasti interiéru, realizací a designu více jak 16 let, realizace staveb, realizace interiéru, stavby vedoucí, tvorba návrhů a vizualizací, zkušenosti v oblasti interiérového designu a obchodu, jednání a spolupráce s developery, projektanty, architekty a montážníky.

CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ: u našich obchodních partnerů máme možnosti cenových zvýhodnění a také umíme získat cenové zvýhodnění i u ostatních dodavatelů.

NAŠE PRODUKTY: v naší nabídce naleznete kvalitní a cenově zajímavé značky i značky prémiových kvalit, které mají za sebou prestižní ocenění.

ZAJIŠŤUJEME: Spotřebiče (TEKA, Küppersbusch, Miele, Bosch, Teka, Siemens, Samsung...), vypínače, zásuvky, dřevěné podlahy, nábytek, dlažby, obklady, betonové stěrky, osvětlení, dekorace, látky a stínící techniku.

ZAJIŠŤUJEME ŘEMESLA:  vlastní truhláře na výrobu kuchyní a nábytku, elektrikáře, podlaháře, statika staveb a další řemesla.

NAPIŠTE SI O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte a můžeme společně připravit nezávaznou nabídku spolupráce, která bude připravena podle vašich představ a potřeb. Vytvoříme společný plán/ harmonogram/ rozpočet, podle kterého budeme pracovat až do konce vaší realizace. Kontaktujte nás na emailu nebo nás kontaktujte telefonicky, budeme se těšit na spolupráci.