fbpx

Pracovní desky

Projekty také potřebují zpracování přírodního, umělého kamene, keramiky, masivu, laminátu….. .Všechny tyto možnosti nabízíme k našim projektům. Spolupracujeme s největšími zpracovateli těchto materiálů u nás.  Zaručujeme kvalitu, preciznost, rychlé termíny dodání, profesionální naměření nejmodernější technologií a zajímavé ceny.

CORIAN®

Cokoliv si představíte lze také z materiálu Corian® vyrobit. Je k dispozici ve více než 72 barevných odstínech, lze ho řezat, obrábět jako dřevo, za tepla lisovat nebo zdobit vykládáním. Možnosti jeho aplikací jsou téměř neomezené. Zcela pevný, bez viditelných spojů, lze jej použít ke konstrukci i velkých architektonických projektů. Corian® lze navíc kombinovat s jinými materiály jako je dlažba, nerez ocel, žula a sklo. Corian® je vhodný jak pro vertikální aplikace, tak pro horizontální plochy. 

Technistone

Materiál TechniStone® se skládá z vysoce kvalitních přírodních surovin (křemen a žula), zrcadlových a skleněných frakcí a malého množství barevných pigmentů. Vše je spojeno kvalitní polyesterovou pryskyřicí a opracováno do vysoce odolných desek. Díky pečlivě tříděným vstupním surovinám a originální výrobní technologii Breton dosahuje TechniStone® vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání.

LAPITEC

Dokonalý příklad italského stylu.
Lapitec® je inovativní slinutá kamenná deska „s plným tělem“. K dispozici ve velkoformátových deskách, spojuje estetický design a vynikající mechanické a fyzikální vlastnosti porcelánu s elegancí, zpracovatelností, barvami a typickými povrchovými úpravami přírodního kamene.
 

Kamenické dílny ve dvou městech. Realizace pro celou Českou republiku.

Projekty také potřebují zpracování přírodního, umělého kamene, keramiky. Všechny tyto možnosti nabízíme k našim projektům. Spolupracujeme s největšími zpracovateli těchto materiálů u nás.  Zaručujeme kvalitu, preciznost, rychlé termíny dodání, profesionální naměření nejmodernější technologií a zajímavé ceny. 

8797867999262

POSTFORMINGOVÉ PRACOVNÍ DESKY (LAMINÁT)

Pracovní desky s postformingovou hranou (mod. 300/3) jsou zavedené, klasické pracovní desky. Díky bezešvému a hladkému povrchu, kdy laminát plynule přechází z plochy na hranu a pod pracovní desku, jsou tyto desky oblíbené. Tenká podpůrná hrana dřevotřískové desky na přední podélné hraně zajišťuje vysokou odolnost proti nárazu a hladkost povrchu. Eurospan E1E05 TSCA dřevotřísková deska se používá jako nosná deska.

8803635036190

KOMPAKTNÍ DESKY

12 mm tenká a zároveň robustní kompaktní pracovní deska (mod. 90/1.0) je opatřena frézovaným zkosením 1 x 1 mm na podélných a příčných hranách. Jádro v černé, bílé a světle šedé barvě dokonale ladí s dekory. Povrchová struktura ST76 Mineral Rough Matt vytváří při doteku pocit jemně broušeného přírodního kamene, který působí příjemně teplým dojmem.

8803900850206

PRACOVNÍ DESKY S FELWOOD S ROVNOU HRANOU (ABS)

Pracovní desky Feelwood s hranou (mod. 100/1.5) dosahují svého jedinečného vzhledu a autentické přirozenosti díky povrchové struktuře synchronizované s dekorem. Přední podélná strana má 1,5 mm ABS hranu ve stejném dekoru. Čelní hrany, neboť příčné hrany posilují přirozený dojem navozený dekorem a vytvářejí celkový vzhled, který se téměř neliší od masivního dřeva. Výsledkem je vysoce kvalitní pracovní deska s jasnými liniemi a zároveň moderním vzhledem, Dřevotřísková deska Eurospan E1E05 TSCA se používá jako nosná deska.

Truhlářské dílny ve čtyřech městech.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

infobox_01

Praha

Praha a Středočeský kraj

infobox_01

Vrchlabí

Královéhradecký a Liberecký kraj

infobox_01

Hradec Králové

Královéhradecký a Pardubický kraj

infobox_01

Trutnov

Královéhradecký kraj