fbpx

návrhy // realizace // prodej

Pracovní a obkladové desky od Projekt Design

Jsme významní dodavatelé přírodního, umělého kamene a keramiky, koncovým zákazníkům. Realizace Česká a Slovenská republika.

Projekt Design Nero Zimbabwe žula
Pracovní desky Projekt Design

O nás

Jsme Studio interiérového designu s výrobou kuchyní a nábytku. Specializujeme se na kamenné a keramické pracovní desky, vše do domácností i komerčních prostor. Realizujeme kuchyně, nábytek, dekorativní a akustické panely, přírodní kámen, umělý kámen, keramiku. Špičkové zpracování a nejmodernější technologie při výrobě v Evropě. Dodáváme kuchyně a nábytek ve všech materiálech.

Přírodní kámen najde v interiéru i exteriéru uplatnění téměř kdekoliv. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat přírodní kámen s ostatními prvky interiéru a exteriéru.

Žuly jsou díky svým vlastnostem velmi často doporučovaným a používaným materiálem. Uplatňují se ve stavebnictví i jako materiál pro výrobu širokého spektra produktůdo interiérů a exteriérů.

Mramory se díky svým vlastnostem a barevné rozmanitosti těší oblibě v mnoha oblastech. Nalezneme jej ve stavebnictví, je využíván k dekorativním či uměleckým účelům.

Kvarcity nabízí velmi pestrou škálu využití. Své uplatnění najdou ve stavebnictví např. jako venkovní dlažba. Lze s nimi obložit koupelnu nebo je využit na kuchyňskou desku.

Inovativní slinutá kamenná deska „s plným tělem“. K dispozici ve velkoformátových deskách, spojuje estetický design a vynikající mechanické a fyzikální vlastnosti porcelánu s elegancí, zpracovatelností, barvami a typickými povrchovými úpravami přírodního kamene.

Materiál Technistone® se skládá z vysoce kvalitních přírodních surovin (křemen a žula), zrcadlových a skleněných frakcí a malého množství barevných pigmentů. Vše je spojeno kvalitní polyesterovou pryskyřicí a opracováno do vysoce odolných desek.

Dekton je sofistikovaná směs více než 20 minerálů získávaných z přírody. Pří výrobě Dektonu se používá exkluzivní technologii TSP, která je schopna spékat minerální částice, díky čemuž se vzájemně propojují. V 5 tloušťkách: 4, 8, 12, 20 a 30 milimetrů. Velikost 3 200 x 1 440 mm.

Silestone® je hybridní povrch z prvotřídních minerálů, křemene a recyklovaných materiálů, vyspělejší a udržitelnější na trhu a vyrábí se exkluzivní a inovativní technologií HybriQ®.

Povrchy inspirované přírodou, které přesahují přírodu. Laminam vyrábí keramické desky, které zpochybňují tradiční použití tohoto materiálu a vytvářejí velké povrchy s minimální tloušťkou, které se používají ve venkovní architektuře, interiérovém designu a vybavení.

Ukázka realizace

naše realizace kamenných // keramických desek

Napište si o cenovou nabídku

Realizace po celé České a Slovenské republice. Snadná a rychlá dostupnost.  Termíny realizace do 20 dni po odsouhlasení projektu a rozměrů.

Orientační plán realizace

1 den

Poptávka materiálu u Projekt Design. Výběr dekoru.

2 den

Zaslání klientem podklady k necenění, dle společné domluvy z 1 dne

3 den

Zaslaní cenové nabídky klientovi

4 den

Objednávka produktu. Zaslání první zálohové faktury 50%

10 - 14 den

Zaměření u klienta (2-3 hodiny)

15 - 20 den

Odsouhlasení projektu na základě zaměření. Zaslání druhé konečné zálohy 50%

40 den od prvního kontaktu

Realiazce. Spokojenost klienta.