fbpx

Pracovní desky

Projekty také potřebují zpracování přírodního, umělého kamene, keramiky, masivu……..Všechny tyto možnosti nabízíme k našim projektům. Spolupracujeme s největšími zpracovateli těchto materiálů u nás.  Zaručujeme kvalitu, preciznost, rychlé termíny dodání, profesionální naměření nejmodernější technologií a zajímavé ceny.

Přírodní kámen

Žula / marmor / travertin a další z mnoha výběrů přírodního kamene. Nejčastěji využíváme na pracovní desku žulu, proč žula? žula Vám do kuchyně přinese nesvázanou přírodní krásu a vynikající funkční vlastnosti, které oceníte při vaření. Již nemusíte používat prkýnko na zpracování masa nebo hledat místo kam položit horký hrnec, dokonce ani úklid nebude problém. 

Technistone

Materiál TechniStone® se skládá z vysoce kvalitních přírodních surovin (křemen a žula), zrcadlových a skleněných frakcí a malého množství barevných pigmentů. Vše je spojeno kvalitní polyesterovou pryskyřicí a opracováno do vysoce odolných desek. Díky pečlivě tříděným vstupním surovinám a originální výrobní technologii Breton dosahuje TechniStone® vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání.

Lapitec

Dokonalý příklad italského stylu.
Lapitec® je inovativní slinutá kamenná deska „s plným tělem“. K dispozici ve velkoformátových deskách, spojuje estetický design a vynikající mechanické a fyzikální vlastnosti porcelánu s elegancí, zpracovatelností, barvami a typickými povrchovými úpravami přírodního kamene.
 

CORIAN®

Cokoliv si představíte lze také z materiálu Corian® vyrobit. Je k dispozici ve více než 72 barevných odstínech, lze ho řezat, obrábět jako dřevo, za tepla lisovat nebo zdobit vykládáním. Možnosti jeho aplikací jsou téměř neomezené. Zcela pevný, bez viditelných spojů, lze jej použít ke konstrukci i velkých architektonických projektů. Corian® lze navíc kombinovat s jinými materiály jako je dlažba, nerez ocel, žula a sklo. Corian® je vhodný jak pro vertikální aplikace, tak pro horizontální plochy. 

Profesionální kamenické dílny. Realizace pro celou Českou republiku.

Projekty také potřebují zpracování přírodního, umělého kamene, keramiky. Všechny tyto možnosti nabízíme k našim projektům. Spolupracujeme s největšími zpracovateli těchto materiálů u nás.  Zaručujeme kvalitu, preciznost, rychlé termíny dodání, profesionální naměření, nejmodernější technologií ve zpracování a zajímavé ceny. 

8803635036190

Kompaktní desky

12 mm tenká a zároveň robustní kompaktní pracovní deska (mod. 90/1.0) je opatřena frézovaným zkosením 1 x 1 mm na podélných a příčných hranách. Jádro v černé, bílé a světle šedé barvě dokonale ladí s dekory. Povrchová struktura ST76 Mineral Rough Matt vytváří při doteku pocit jemně broušeného přírodního kamene, který působí příjemně teplým dojmem.

Truhlářské dílny ve čtyřech krajích.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

infobox_01

Velké Hamry

Liberecký ktaj

infobox_01

Praha (Sídlo společnosti)

Praha a Středočeský kraj

infobox_01

Vrchlabí (Studio a sklad)

Královéhradecký a Liberecký kraj

infobox_01

Nová Paka

Královéhradecký kraj

infobox_01

Hradec Králové

Královéhradecký a Pardubický kraj

infobox_01

Brno

Jihomoravský kraj