fbpx

Kontaktní informace

náměstí Přátelství, 1518/2
Praha 10, 120 00 ( Sídlo společnosti)

Krkonošská 153, 543 01, Vrchlabí (Studio, sklad a korespondenční adresa) 

Sleduj te nás

Dokonalý příklad italského stylu.
Lapitec® je inovativní slinutá kamenná deska „s plným tělem“. K dispozici ve velkoformátových deskách, spojuje estetický design a vynikající mechanické a fyzikální vlastnosti porcelánu s elegancí, zpracovatelností, barvami a typickými povrchovými úpravami přírodního kamene.
XXL

Lapitec® je povrch ze slinutého kamene s největší velikostí dostupnou na trhu. Vyrábí se v deskách XXL s kalibrovanou tloušťkou 12, 20 nebo 30 mm.
Tlouštky 12 a 20 mm zaručují velikost desky 3365×1500 mm (5,05m2) a desky 30 mm zaručují velikost desky 1460×3365 mm (4,91m2).

Všestranný

Lapitec® poskytuje nejvhodnější a nejrůznější řešení pro konstrukci a vybavení s rozměry požadovanými designéry. Jelikož se jedná o materiál „celého těla“, je snadno zpracovatelný a lze jej použít v nesčetných aplikacích: od vnitřních a vnějších obkladů až po chodníky, od kuchyňských desek po odvětrávané fasády

Čistý

Lapitec® je neporézní, a proto odolný vůči skvrnám, plísním a bakteriím. Odolnost Lapitec® vůči těmto faktorům znamená, že se snadno čistí.

Věčný

Lapitec® je produkt, který má dlouhou životnost a je zcela odolný proti povětrnostním vlivům. Každá deska je odolná vůči kyselinám, louhům, hlubokému oděru, ohni, mrazu a není ovlivněna UV paprsky. Je také odolný vůči graffiti.

Přirozený

Lapitec® je vyráběn s maximálním respektem k lidem i životnímu prostředí. Je zcela inertní a neobsahuje žádné pryskyřice ani ropné deriváty.

Kamenické dílny ve dvou městech. Realizace pro celou Českou republiku.

Projekty také potřebují zpracování přírodního, umělého kamene, keramiky. Všechny tyto možnosti nabízíme k našim projektům. Spolupracujeme s největšími zpracovateli těchto materiálů u nás.  Zaručujeme kvalitu, preciznost, rychlé termíny dodání, profesionální naměření nejmodernější technologií a zajímavé ceny.