Kuchyně

návrh / vizualizace / výroba / realizace

Vyrábíme, realizujeme a navrhuje kuchyně všech cenových kategorií. Výroba a návrhy jsou naše vlastní a nejedná se o montované kuchyně, ale o kuchyně dělané na zakázku truhlářem. Ke každému našemu klientovi a k jeho přání o nové kuchyni, přistupujeme vždy individuálně. Cenové nabídky kuchyní můžeme navrhnout  včetně spotřebičů, dřezů a baterií, kdy nabízíme velmi zajímavé ceny a možnosti velkého výběru.

Truhlářské dílny ve čtyřech městech.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

infobox_01

Praha

infobox_01

Vrchlabí

infobox_01

Hradec Králové

infobox_01

Trutnov

KONTAKT

Klient nás kontaktuje například na doporučení. 

PODKLADY

S klientem si osobně, telefonicky nebo elektronicky, vyměníme podklady pro zrealizování návrhu.

NÁVRH NEBO VIZUALIZACE

Na základě předaných podkladů je vytvořen návrh nebo fotorealistická 3D vizualizace.

NACENĚNÍ

Při odsouhlasení vzhledu a rozložení projektu je připravena kompletní cenová nabídka včetně spotřebičů. Cena může být s 15% DPH a to vždy podle metrů čtverečních.

ODSOUHLASENÍ

Pokud je klient spokojen s návrhem a cenou. přichází odsouhlasení.

MĚŘENÍ

Pro výrobu je nezbytné měření prostoru, kde se bude projekt realizovat- Měření probíhá jeden den a je v ceně cenové nabídky.

FINANČNÍ ZÁLOHA

Pro kuchyni si bereme zálohu 50% před výrobou a po měření. 80% před montáží a realizací a 20% po realizaci. V případě nábytku je poměr placení 70% před a 30% po realizaci. 

REALIZACE

Zahájení realizace kuchyně probíhá od čtyř neděl do sedmi neděl. Nábytek je montován většinou do čtyř neděl. Vše od připsání zálohy.

PŘEDÁNÍ DÍLA A DOPLACENÍ

Po realizaci probíhá osobní předání díla. V případě, že je vše v pořádku vystavujeme konečnou fakturu.

SPOKOJENÉ UŽÍVÁNÍ KUCHYNĚ NEBO NÁBYTKU