fbpx
Logo Projekt Design

Výroba nábytku

Vyrábíme, realizujeme a navrhuje veškerý nábytek všech cenových kategorií. Výroba a návrhy jsou naše vlastní a je dělané na zakázku truhlářem. Ke každému našemu klientovi a k jeho přání o novém nábytku, přistupujeme vždy individuálně.

Apartmán Rokytnice nad Jizerou_Projekt Design_Vista Rokytnice
Apartmán Rokytnice nad Jizerou_Projekt Design_Vista Rokytnice

O nás

Jsme Studio interiérového designu s výrobou kuchyní a nábytku. Specializujeme se na kamenné a keramické pracovní desky, vše do domácností i komerčních prostor. Realizujeme kuchyně, nábytek, dekorativní a akustické panely, přírodní kámen, umělý kámen, keramiku. Špičkové zpracování a nejmodernější technologie při výrobě v Evropě. Dodáváme kuchyně a nábytek ve všech materiálech.

Různé truhlářské dílny více možností

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

infobox_01

Velké Hamry

Liberecký ktaj

infobox_01

Sídlo společnosti Praha

Praha a Středočeský kraj

infobox_01

Pobočka Vrchlabí

Královéhradecký a Liberecký kraj

infobox_01

Nová Paka

Královéhradecký kraj

infobox_01

Hradec Králové

Královéhradecký kraj

infobox_01

Pardubice

Královéhradecký kraj

Realizace Česká republika

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenovém srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.