fbpx

01

TRUHLÁŘSKÉ DÍLNy

V Projekt Design děláme vše pro spokojenost našich klientů, aby výsledek byl nad očekávání. Proto je pro nás velmi důležité, jakou formou se výsledné produkty, kuchyně nebo nábytek vyrábí.  V této době dokážeme zpracovat veškerý dostupný materiál pro výrobu interiérového vybavení od nábytku, kuchyní po dekratovní vybavení. Velkou výhodou u Projekt Design je nejen výsledná cena, výsledný produkt, ale také následná péče o zákazníka, například zárukou. Záruka může být i 10 let. Profesioální vybavení, dlouholeté zkušenosti, nízké náklady, počet realizací, to je jen málo z toho, co může Projekt Design nabídnout. Zkuste nám zaslat Váš projekt a poznáte osobitý přístup k Vám i Vašemu projektu.

02

FOTKY dílny

03

ZPRACOVÁNÍ MATERIÁLŮ

Lamino
100%
lak
100%
fólie
100%
akryl
100%
masiv
100%
Umělý a přírodní kámen, keramika
100%

04

kontakt

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Odesláním souhlasíte se spracováním osobních údajů tzv… GDPR. Děkujeme za pochopení. Projekt Design.

Truhlářské dílny ve čtyřech krajích.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

infobox_01

Praha (Sídlo společnosti)

Praha a Středočeský kraj

infobox_01

Vrchlabí (Studio a sklad)

Královéhradecký a Liberecký kraj

infobox_01

Nová Paka

Královéhradecký kraj

infobox_01

Trutnov

Královéhradecký kraj

infobox_01

Hradec Králové

Královéhradecký a Pardubický kraj