fbpx

Kontaktní informace

náměstí Přátelství, 1518/2
Praha 10, 120 00 ( Sídlo společnosti)

Krkonošská 153, 543 01, Vrchlabí (Studio, sklad a korespondenční adresa) 

Sleduj te nás

Zdroj Trachea: V roce 1995 jsme začali vyrábět kuchyňská dvířka. Naše vize byla od začátku jasná: nabídnout co nejkvalitnější zpracování a co nejširší výběr. Trpělivě jsme pracovali na každé inovaci, která představovala pro naše dvířka vývojový skok. Dnes už tyto milníky ani nedokážeme spočítat. Stejně důsledně jsme rozvíjeli dobré vztahy s našimi partnery, zákazníky i zaměstnanci.

V současnosti si u nás vyberete z 6 produktových řad nábytkových dvířek do jakéhokoli typu interiéru – od těch tradičních až po ta, která odpovídají nejmodernějším trendům. Naše konstrukční a designové možnosti vám pomohou splnit si dříve nepředstavitel­ná přání.

Stále hledáme nové cesty. Spolupracujeme s truhláři, architekty, designovými studii i vysokými školami. Sledujeme trendy a dále vylepšujeme jak naše dvířka, tak náš servis.

Fóliovaná nábytková dvířka T.classic

Fóliovaná dvířka jsou z celé naší nabídky nejoblíbenější. Dokonalé imitace povrchů a preciznost zpracování jsou na vyšší úrovni než kdykoli dřív.

Jak fólie fungují?

Na začátku je pevná MDF deska. Život jí vdechne kombinace tvaru frézování a dekoru zvolené fólie. Svou roli sehraje i dekor zadní strany. Při každodenním provozu dvířek totiž hraje roli každý detail.

Lesk, mat, dokonalá imitace dřeva, kamene či betonu, to vše naše fóliovaná dvířka umí nabídnout. Vybrané dekory ještě dodatečně upravujeme pomocí poctivé ruční patinace, která jim vtiskne autentický retro design. Další možnosti pak otevírá dekorativní potisk Overface, pomocí kterého si na dvířka můžete nechat natisknout libovolný grafický motiv. O úroveň výš posouvají vlastnosti interiérových dvířek naše akrylátová dvířka.

Akrylátová nábytková dvířka T.acrylic

Akrylátová dvířka patří k moderním trendům nábytkového designu. Hladký povrch, vysoký lesk, sametový mat a stálobarevnost – to jsou jejich hlavní přednosti.

Lesklými dekory to začalo

Na počátku trendu akrylátových dvířek byl boom obliby lesklých povrchů. A přestože lesklý akrylát začínají dohánět matné dekory, mají kvalitní lesklá dvířka stále své pevné místo v rozličných typech interiérů.

Lakovaná nábytková dvířka T.lacq

Naše lakovaná dvířka mají povrch hladký jako zrcadlo. I v případě členitějšího frézování jsou naše lakované povrchy dokonale stejnorodé. Nechte se jimi unést a vylaďte svůj interiér k dokonalosti.

Propadněte kouzlu laku

Kvalita našeho lakování je naprosto nekompromisní. V průběhu let jsme vyladili velmi sofistikovaný proces, během kterého na dvířka postupně naneseme čtyři (matné povrchy) nebo šest (lesklé povrchy) vrstev laku s gramáží 200 – 220 g/m².

Držíme krok i s nejnovějšími trendy v podobě supermatných laků. Téměř zázračnou variantu představují dvířka opatřená nanolakem v matu G5. Takový povrch můžete snadno opravit pomocí nanohoubičky či obyčejné žehličky. Do pár desítek sekund bude povrch dvířek opět dokonale hladký.

Lakovaná dvířka do kuchyně, koupelny i obýváku

Pro svou odolnost vůči vlhkosti se lakovaná dvířka skvěle hodí například do koupelny. Ale nejen tam. Bez problémů vtisknou tvář designovým kuchyním i obývacím pokojům. Lakovaným dvířkům také velmi sluší patina. Do rustikálních či historizujících interiérů sednou patinovaná lakovaná dvířka naprosto dokonale.

A pokud máte rádi autentické povrchy se surovějším nádechem materiálů, možná budou vaší cestou spíše masivní či skládaná dvířka.

Truhlářské dílny ve čtyřech krajích.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

infobox_01

Velké Hamry

Liberecký ktaj

infobox_01

Praha (Sídlo společnosti)

Praha a Středočeský kraj

infobox_01

Vrchlabí (Studio a sklad)

Královéhradecký a Liberecký kraj

infobox_01

Nová Paka

Královéhradecký kraj

infobox_01

Hradec Králové

Královéhradecký a Pardubický kraj

infobox_01

Brno

Jihomoravský kraj