Teka

TEKA

Německá designová značka. Cenově dostupná. Oceněná German Award.

Vytvářejte nezapomenutelné okamžiky

Ve všem, co děláme, kombinujeme kvalitu, snadné použití a efektivitu, abychom našli nejlepší řešení pro váš domov. Naším hlavním cílem je přinášet smysluplné zážitky , které můžete sdílet se svými blízkými.

Kuchyň je srdcem vašeho domova. Ve společnosti Teka navrhujeme zařízení, která ztělesňují duši vaší kuchyně. Protože to je přesně to, kde se život odehrává, a najděte některé z nejkrásnějších okamžiků života.V kuchyni je více než jen místo, kde se připravuje jídlo. Je to místo, kde se smát, snít, spolupracovat, mluvit, rozhodovat se, sdílet zprávy a nakonec místo, kde můžete zažít nezapomenutelné okamžiky.

Ze všech těchto důvodů TEKA navrhujeme a vyrábí zařízení, která do kuchyně přinášejí řešení a skutečné inovace. Přinášejí harmonii do kuchyně a odpovídají vašemu životnímu stylu. Každý den TEKA pracuje na tom, aby lépe porozuměli vašim potřebám a našli nová řešení.

Německá značka se zaměřuje na kvalitu, technologii a inovace. Výrobky Teka jsou známé po celém světě svou spolehlivostí, účinností a přesností. Dnes, po téměř 100 letech historie, Teka pokračuje v tvrdé práci, aby všem svým produktům poskytla nejlepší funkčnost a design, aby poskytovala dokonalost v každém kroku. Naše hodnoty jsou v našem podnikání jasné a hluboce zakořeněné: čestnost, štědrost a originalita. Jinými slovy, pracujeme pro vás a s vámi, abychom vám pomohli vyřešit vaše každodenní problémy s řešeními světové kvality.

Spokojenost zákazníků je naším hlavním zájmem.

Od začátku jsme se snažili o výrobky nejvyšší kvality, nejmodernější a originální design a nejlepší inovace za slušnou cenu.

TEKA ZÁRUKA 2 ROKY NEBO 5 LET
TEKA SERVIS ONLINE ZDE

KATALOGY

SHOWROOM PRODUKTŮ TEKA - PRAHA
NAPIŠTE NÁM A DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU ONLINE KONZULTACI

KONTAKT

Zdroj Teka