Spotřebiče a produkty

Spotřebiče a produkty

Dodáváme spotřebiče německých výrobců a značek TEKA a Küppersbusch. V našich projektech naleznete i značky Miele, Liebherr, AEG, Bosch, Elektrolux, Lord a další. Na námi dodávané spotřebiče se vztahuje záruka výrobce 2, 5 až 10 let, podle produktu. Spotřebiče jsou zaváženy přímo od výrobce. V případě reklamace je vždy kontaktován buď samotným klientem nebo námi autorizovaný servis přímo, který udává výrobce na svých stránkách.

Spotřebiče a produkty TEKA

Spotřebiče, dřezy, dřezové baterie

Německá značka se zaměřuje na kvalitu, technologii a inovace. Výrobky Teka jsou známé po celém světě svou spolehlivostí, účinností a přesností. Dnes, po téměř 100 letech historie, Teka pokračuje v tvrdé práci, aby všem svým produktům poskytla nejlepší funkčnost a design, aby poskytovala dokonalost v každém kroku. Naše hodnoty jsou v našem podnikání jasné a hluboce zakořeněné: čestnost, štědrost a originalita. Jinými slovy, pracujeme pro vás a s vámi, abychom vám pomohli vyřešit vaše každodenní problémy s řešeními světové kvality.

Spokojenost zákazníků je naším hlavním zájmem.

Od začátku jsme se snažili o výrobky nejvyšší kvality, nejmodernější a originální design a nejlepší inovace za slušnou cenu.

více o TEKA spotřebičích...

 

Spotřebiče Küppersbusch

Cenově dostupná, prestižní německá kvalita už od roku 1875.

Chcete vařit snadné, rychlé a chutné pokrmy?
Küppersbusch je ta pravá značka pro Vás!

Od svého založení před více než 140 lety byla tradiční značka definována perfektní součinností mezi formou a funkcí. Firma Küppersbusch má „know-how“ pro domácí spotřebiče založenou na zkušenostech získaných v profesionálních kuchyních. Dokonalé vestavné spotřebiče garantují inspirující momenty a více radosti v kuchyni, než kdykoli předtím.

Perfektní funkce jako úspora času díky automatickým programům, intuitivní ovládání, snadný a optimální provoz zaručují perfektní výsledek. U Küppersbusch skutečná kvalita znamená investovat do zachování: nejvyšší kvality materiálů, dokonalého řemeslného zpracování, nejlepšího zákaznického servisu, spolehlivosti a dlouhé životnosti výrobků.

Prvotřídní design s odpovídajícími tvary a liniemi definuje naše oceněné výrobky. Díky koncepci Küppersbusch INDIVIDUAL můžete přizpůsobit sestavu spotřebičů Vašemu osobnímu vkusu.

Zdravý požitek je výsledkem! Způsoby přípravy jsou inspirovány profesionálními kuchaři: firma Küppersbusch pohlíží na vaření vždy komplexně.

Cena: Výhodou spotřebičů Küppersbusch je cenová dostupnost, srovnatelná s konvenčními výrobci, ale kvalita a design neporovnatelná. Projekt Design Studio nabízí cenové zvýhodnění oproti základnímu ceníku produktů Küppersbusch.

více o Küppersbusch spotřebičích...

 

 Produkty JUNG

Německé vypínače/ zásuvky / světla.

V naší nabídce naleznete kompletní produkty společnosti JUNG. Každoročně oceňovaný (Iconic awards) německý výrobce, vám přináší špičkovou moderní stavební technologii. Produkty JUNG jsou velmi designové, technologicky vyspělé a cenově velmi dostupné.

JUNG je špičkovým poskytovatelem moderních stavebních technologií. Přepínače, zásuvky, stmívače, monitory a systémy pro ovládání funkcí v soukromých domech a budovách patří do portfolia středně velké tradiční společnosti.

Společnost byla založena v roce 1912 a je stále hnací silou: JUNG vyvíjí a vyrábí nadčasové produkty a budoucí orientovaná řešení s průkopnickým duchemVyberte a objednejte si to pravé pro vás. Naše ceny jsou přímo od dodavatele. Kontaktujte nás na telefonním čísle nebo přes email a my vám rádi pomůžeme s výběrem produktů JUNG.

více o JUNG produktech...

 

 

Napište si ještě dnes o nezávaznou nabídku našich spotřebičů a produktů!

KONTAKT