Společnost

Projekt Design Studio

Náš designové studio se specializuje na realizace soukromých i komerčních projektů námi nabízenými značkami, grafický design a 3D fotorealistcké vizualizace. Spolupracujeme převážně s výrobci a dodavateli designových produktů pro interiér a exteriér. Vize společnosti, je nabídnout komplexní podporu klientům v našich produktech a službách tak, aby se klienti nemuseli o nic starat. Vše dle požadavků a přání naceníme, připravíme a zrealizujeme. Námi nabízené produkty jsou osvědčené, kvalitní, v zahraničí oceněné, designové a cenově vždy velmi dostupné.  U produktů a služeb, které nabízíme, dokážeme vždy získat tu nejlepší cenu, ale také umíme nacenit  i jiné značky (například Miele, Teka, AEG za bezkonkurenční ceny). Vždy záleží na komunikaci mezi námi a klientem.

Projekt Design Studio s si zakládá si na upřímné komunikaci. Naší prioritou je precizně odvedená práce a každému projektu přistupujeme individuálně. Uvažujeme logicky a prakticky. Reagujeme rozvážně a efektivně. Šetříme čas, peníze a minimalizujeme starosti. Vždy hájíme zájmy klienta.

Naší další doménou jsou grafické návrhy nebo grafický design. Nabízíme grafiku pro letáky I vizitky I bannery I weby I parte I 3D fotorealistická vizualizace I logo design I sociální sítě I vouchery. Vzhledem  k naším grafickým zkušenostem, dokážeme navrhnou velmi moderní a zajímavý design. Nabízíme spolupráci jednorázovou i delší paušální spolupráci, která může být pro firmy cenově zajímavá.

Naše dvacetileté zkušenosti v oboru interiéru, designu,grafiky, staveb, realizace, bytového designu, interiérového designu, obchodu nám velice pomáhají k výsledkům, kterým jsme již dosáhli. Podíleli jsme se na vytváření projektů nebo realizacích jako jsou například : Modřanka, čtvrť Emila Kolbena, hotel Angelo, Botanica a další.

Vladislav Novotný - Projekt Design Studio

Projekt Design Studio


Specializujeme se na interiérový a grafický design.
Prodej značek KÜPPERSBUSCHJUNGBOEN, ALEO SOLAR

Realizace interiérů, grafický design, výroba kuchyní a nábytku, 3D fotorealistické vizualizace, inteligentní bydlení, fotovoltaické panely.

Spolupráce


Oslovte nás při realizaci vašeho interiéru, před zahájení stavby nebo developerského projektu.
Spolupracujeme s Koncový zákazníky, interiérovými designéry, s veřejným sektorem, architekty, projektanty, developery a montážníky.

Kdy nás oslovit


Oslovte nás při realizaci vašeho interiéru, před zahájení stavby nebo developerského projektu.

Značky, které umíme dobře


Jung, Küppersbusch, Boen, Egger, Ton, DeltaLight, The mosaic factory, Hisbalit, Miele, Teka, Bosch, AEG a další... 

Ceny


Složitost a požadavky celého projektu je výchozí pro určení ceny. Cena je tak vždy individuální a nelze jí sdělit předem bez důležitých podkladů. Cena se také odvíjí od požadavků klienta od počtu produktů, velikosti realizace, zdali se jedná o výběrové řízení nebo developerský projekt a podobně. Pokud máte zájem o naše produkty nebo služby, navrhujeme aby jste se s námi spojili a můžeme vše vyřešit online nebo společnou schůzku. Cena je je vždy určena a odsouhlasena před samotnou realizací nebo objednávku.

Showroomy


Spotřebiče Küppersbusch - Praha. Vypínače Jung a Inteligentní řízení budov Jung KNX - Praha. Dřevěné podlahy a parkety Boen  - Praha. Stínící technika - Praha. Obklady a dlažby - Praha, Liberec. Osvětlení - Praha. 

Kontaktuje nás


Rádi byste se dozvěděli více a líbí se vám naše produkty a chtěli byste využít našich služeb? Napište nám a dohodneme si schůzku nebo vše můžeme sjednat elektronicky a online.
Rádi pro vás připravíme nezávazné cenové podklady a nabídky. Napsat nám můžete hned, přes náš CHAT.

email:
kontakt@projektdesign.cz
mobil:
00420 605515570
Facebook messenger