Společnost

Projekt Design Studio se specializuje na návrhy, realizace soukromých i komerčních projektů a 3D fotorealistické vizualizace. Spolupracujeme převážně s výrobci a dodavateli designových produktů pro interiér a exteriér, které mají za s sebou dlouhou výrobní a prodejní minulost. Většina námi nabízených produktů dosáhla na ocenění German Award.

Vize společnosti je nabídnout komplexní podporu klientům v našich produktech a službách tak, aby se klienti nemuseli o nic starat. Vše dle požadavků a přání naceníme, připravíme a zrealizujeme. Námi nabízené produkty jsou osvědčené, kvalitní, v zahraničí oceněné, designové a cenově vždy velmi dostupné.  U produktů a služeb, které nabízíme, dokážeme vždy získat tu nejlepší cenu, ale také umíme realizovat projekty i se značkami, které nenabízíme.

Projekt Design Studio s si zakládá si na upřímné komunikaci. Naší prioritou je precizně odvedená práce a každému projektu přistupujeme individuálně. Uvažujeme logicky a prakticky. Reagujeme rozvážně a efektivně. Šetříme čas, peníze a minimalizujeme starostiVždy hájíme zájmy klienta!

Naše dvacetileté zkušenosti v oboru interiéru, designu, staveb, realizace, bytového designu, interiérového designu, zahraničního obchodu nám velice pomáhají k výsledkům, kterým jsme již dosáhli. Podílíme se na vytváření projektů nebo realizacích jako jsou například : Modřanka, čtvrť Emila Kolbena, hotel Angelo, Botanica a další.

vladislav novotny
realizace/obchod/vizualizace/produkt design

veronika medunova
design/produkt