fbpx

Kontaktní informace

náměstí Přátelství, 1518/2
Praha 10, 120 00 ( Sídlo společnosti)

Krkonošská 153, 543 01, Vrchlabí (Studio, sklad a korespondenční adresa) 

Sleduj te nás

Küppersbusch

Proč spotřebiče Küppersbuch?

Od svého založení před více než 140 lety byla tradiční značka definována perfektní součinností mezi formou a funkcí. Firma Küppersbusch má „know-how“ pro domácí spotřebiče založenou na zkušenostech získaných v profesionálních kuchyních. Dokonalé vestavné spotřebiče garantují inspirující momenty a více radosti v kuchyni, než kdykoli předtím.

Prvotřídní design.

s odpovídajícími tvary a liniemi definuje naše oceněné výrobky. Díky koncepci Küppersbusch INDIVIDUAL můžete přizpůsobit sestavu spotřebičů Vašemu osobnímu vkusu.

Nadčasová technologie.

Perfektní funkce jako úspora času díky automatickým programům, intuitivní ovládání, snadný a optimální provoz zaručují perfektní výsledek. U Küppersbusch skutečná kvalita znamená investovat do zachování: nejvyšší kvality materiálů, dokonalého řemeslného zpracování, nejlepšího zákaznického servisu, spolehlivosti a dlouhé životnosti výrobků.

Cenová dostupnost.

Výhodou spotřebičů Küppersbusch je cenová dostupnost, srovnatelná s konvenčními výrobci, ale kvalita a design neporovnatelná. Projekt Design nabízí cenové zvýhodnění k vašim kuchyním oproti základnímu ceníku produktů Küppersbusch.

Küppersbusch již od roku 1875.

1875 Friedrich Küppersbusch zakládá ve městě Gelsenkirchen, městské čtvrti Schalke, firmu „F. Küppersbusch a synové“, první továrnu na sporáky na světě. Zahajuje řemeslnou výrobu sporáků na uhlí.

Zdroj Küppersbuch