Küppersbusch individual

Nikdo není stejný jako Vy. Vždy zůstaňte věrni své osobitosti, dokonce i ve své kuchyni, a přizpůsobte spotřebiče Küppersbusch Vašim potřebám s konceptem Individual.

Každý má rád něco jiného. Různé barvy. Různou módu. Jinou hudbu. Individualita, jedinečnost osobnosti je to, co dělá každou lidskou bytost tím, čím je. Küppersbusch Individual Concept Vám nabízí možnost přizpůsobit naše spotřebiče Vašim osobním požadavkům.

U čelních panelů trub tak máte možnost volit mezi černou a bílou (pro nové šedé spotřebiče „ Shade of Grey“, Co se týká designových prvků, lze vybírat mezi sedmi různými barvami a materiály:

Nerez ocel, Černý chrom, Stříbrný chrom, Zlatá, Černý samet, Měď a Hot Chilli. Maximální variabilita, individuální s tyl.

Individual PLUS.

Vylepšete si svou kuchyni s Individual Concept: abyste zdokonalili a oživili jednoduché čelní panely spotřebičů, máte možnost volit madla, která jsou k dispozici v různých variantách. Jeden spotřebič Küppersbusch je Vám tak k dispozici ve 20 různých variantách! Na černé nebo bílé spotřebiče lze aplikovat 10 různých designů madel. Tímto způsobem můžete dokonale sladit Vaše vestavné spotřebiče s kuchyňským nábytkem.

U designových setů se vsadkami dřeva lze použít přesně stejné dřevo, z jakého je vyroben Váš kuchyňský nábytek. Dokonce i stávající vestavné spotřebiče Küppersbusch mohou být obměněny novými soupravami Individual Plus: u všech spotřebičů řady ConceptLine® a spotřebičů v designovém provedení Černý samet /Stříbrný chrom lze madla snadno demontovat a nahradit novými designy.

SHOWROOM PRODUKTŮ KÜPPERSBUSCH - PRAHA
NAPIŠTE NÁM A DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU ONLINE KONZULTACI

email:
studio@projektdesign.cz
mobil:
+420605515570
Zdroj KÜPPERSBUSCH.