Inteligentní bydlení

INTELIGENTNÍ BYDLENÍ - JUNG KNX

SYSTÉM KNX – systém pro komfort, pohodlí, bezpečnost a úsporu energií. V současné době je hlavním úkolem moderních řídících systémů účinně ovládat domácnost i pracoviště a zároveň brát v úvahu individuální požadavky na design, kvalitu bydlení a komfort ovládání. Důležitými aspekty jsou komfort, pohodlí, bezpečnost, hospodárnost, úspora energií a moderní, reprezentativní design. Se systémem KNX JUNG není nic z uvedeného problém. Tento systém dokáže komfortně řídit Váš domov. Systém KNX je decentralizovaný systém – nemá centrální řídící jednotku. Veškerá zařízení jsou zcela autonomní, vzájemně propojena a komunikují s ostatními členy systému KNX. Tím je dosaženo mimořádně vysoké spolehlivosti.

CHCETE VIDĚT JAK INTELIGENTNÍ BYDLENÍ V SYSTÉMU JUNG KNX FUNGUJE V PRAXI?
NAPIŠTE NÁM A DOMLUVTE SI S NÁMI PROHLÍDKU UKÁZKOVÉHO DOMU V PRAZE
NAPIŠTE NÁM A DOMLUVTE SI SCHŮZKU

KONTAKTUJTE NÁS A MY VÁM JEDNOTLIVÉ PRODUKTY PŘEDSTAVÍME
SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME SYSTÉM INTELIGENTNÍHO BYDLENÍ PRO VÁŠ PROJEKT

KATALOGY KNX JUNG
INTELIGENTNÍ BYDLENÍ

KNX Smart Home

eNet SMART HOME

HOTELY

ZABEZPEČENÍ

SÍŤOVÉ FUNKCE

Individuální a centrální provoz vašich služeb budov KNX Inteligentní JUNG KNX Haustechnik v sobě integruje životní a pracovní prostředí do sítě komunikačních zařízení. Takto pohodlně ovládáte osvětlení, klima, žaluzie, bezpečnost a multimédia podle vašich individuálních požadavků.

ZABEZPEČENÍ

Inteligentní domácí technologie zajišťují bezpečný pocit Díky inteligentní technologii KNX můžete klidně spát. Inteligentní simulace přítomnosti, jakož i cílené poplašné a sledovací technologie poskytují větší bezpečnost a přinášejí pocit bezpečí, i když jste mimo domov.

MULTIMEDIÁLNÍ

Jednoduše integrujte multimediální komponenty do domácí automatizace. Využijte také možnosti KNX pro zábavní program: HiFi a televizní zábavní systémy, Internet a Co. jsou jednoduše propojeny s vaší inteligentní domácí automatizací. V budoucnu budete moci snadno ovládat multimediální komponenty v jednom systému společně s osvětlením, žaluziemi a teplotou pohody.

ENERGETICKÁ ÚČINNOST

Snížit spotřebu energie s KNX Haustechnik Ekonomické využití energie je odpovědností každého jednotlivce. V prvé řadě je důležité chránit životní prostředí. Ale i z ekonomického hlediska se inteligentní energetický průmysl vyplácí za vás. Samozřejmě nemusíte dělat bez optimálního pohodlí!

SHOWROOM PRODUKTŮ JUNG KNX - PRAHA
MÁTE-LI ZÁJEM DOZVĚDĚT SE VÍCE U FUNKCI SYSTÉMU INTELIGENTNÍHO BYDLENÍ NECHTE SE INSPIROVAT NAŠIMI KATALOGY

NEBO NÁS KONTAKTUJE A MY VÁM ZAJISTÍME ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO VÁŠ PROJEKT

email:
projekt@projektdesign.cz
mobil:
+420605515570

Facebook messenger

Zdroj podkladů (fotky a popisy) JUNG.