fbpx

Kontaktní informace

náměstí Přátelství, 1518/2
Praha 10, 120 00 ( Sídlo společnosti)

Krkonošská 153, 543 01, Vrchlabí (Studio, sklad a korespondenční adresa) 

Sleduj te nás

61ed93_c1ee164fe7e040d5b45d54c584280cad_mv2
Pracovní desky
 

Pracovní desky tvoří základ výrazného a moderního designu kuchyně. Nová a rozšířená nabídka reprodukcí kamene, betonu, kovu, keramiky a dřevodekorů vám umožňuje dosud nevídanou svobodu designu. EGGER pracovní desky lze snadno instalovat a díky své trvanlivosti si zachovávají po dlouhou dobu atraktivní vzhled. Můžete tak vytvořit jedinečný návrh kuchyní, který si budou zákazníci užívat po dlouhou dobu.

Zádové desky k pracovním deskám
 

Zádové desky dávají kuchyni moderní a atraktivní vzhled. Navržené ve stejném dekoru nebo jako kontrastní zádové desky k pracovním deskám poskytují robustní ochranu a zároveň ve svém atraktivním vzhledu poutají pozornost. Dodáváme je ve všech dekorech pracovních desek i v 5 kontrastních dekorech přímo ze skladu ve formátu 4 100 mm × 640 mm × 8 mm, přičemž jsou vyrobené na bázi dřevotřískové desky potažené na obou stranách laminátem.

Kompaktní desky
 

Hrany představují dokonalé zakončení dekorativních povrchů. Bezešvý nábytek nebo kontrastní nábytek lze vytvořit sladěním dekorativní desky a hran v barvě, povrchové struktuře a stupni lesku. Velký výběr hran v EGGER kolekci dekorativních materiálů vám nabízí řešení pro tvorbu designu dle vašich potřeb a přání – ať již s ohledem na barvu, dekor či kontrast. Pro zajištění kvality a dostupnosti jsou všechny hrany z vlastní produkce EGGER.

Dekorativní desky
 

Naše dekorativní desky vám nabízí dobře vyvážený sortiment dekorů se sladěnými povrchovými strukturami ve velkém výběru nosných desek s různými typy povrchových struktur. Charakteristické jsou pro ně optimální povrchové vlastnosti, přičemž je lze zpracovávat snadno a tak, aniž by poškodili vaše nástroje.

PerfectSense lakované desky
 

PefectSense je prémiová kategorie lakovaných MDF desek s vysoce lesklým a matným povrchem. Díky zcela novému, kvalitními zušlechtění, představují zcela novou kategorii v rámci materiálů na bázi dřeva. Díky povrchové úpravě s revolučním procesem UV lakování se zřetelně odlišují od běžných lakovaných desek. Zejména u desek PerfectSense Gloss je povrch odolný proti drobným škrábancům, a zachovávají si tak svůj lesklý efekt.

Lamináty
 

Lamináty EGGER kombinují trvanlivost s atraktivním designem. Představují ideální řešení pro vodorovné a svislé povrchy vystavené střednímu až vysokému zatížení, ale i pro zahnuté či zaoblené prvky. Jako povrchový materiál je lze lepit na dřevotřískové desky, MDF a HDF Multiplex desky, překližky nebo jiný nosný materiál. EGGER kolekce dekorativních materiálů zahrnuje lamináty s postformingovou kvalitou, standardní kvalitou a obtížně zápalné lamináty.

Laminátem potažené desky
 

Laminátem potažené desky jsou sendvičové desky sestávající ze surových desek, MDF desek nebo jiných nosných materiálů oboustranně potažených dekorativním laminátem. Rozsáhlý výběr nosných desek a laminátů je k dispozici v širokém spektru rozměrů.

Truhlářské dílny ve čtyřech krajích.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

infobox_01

Velké Hamry

Liberecký ktaj

infobox_01

Praha (Sídlo společnosti)

Praha a Středočeský kraj

infobox_01

Vrchlabí (Studio a sklad)

Královéhradecký a Liberecký kraj

infobox_01

Nová Paka

Královéhradecký kraj

infobox_01

Hradec Králové

Královéhradecký a Pardubický kraj

infobox_01

Brno

Jihomoravský kraj