fbpx

Kontaktní informace

náměstí Přátelství, 1518/2
Praha 10, 120 00 ( Sídlo společnosti)

Krkonošská 153, 543 01, Vrchlabí (Studio, sklad a korespondenční adresa) 

Sleduj te nás

AVENTOS
Vzrušující rozmanitost výklopů

Systém výklopů AVENTOS přináší do horních skříněk vysoký komfort pohybu. Dokonce i otvírání velkých a těžkých výklopů je snadné jako hračka. Přitom oceníte i mimořádnou praktičnost systému AVENTOS, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat a v žádném případě mu nehrozí, že by se třeba o skříňku uhodil do hlavy.

CLIP top BLUMOTION
Tady je možné opravdu úplně všechno!

CLIP top BLUMOTION v sobě soustřeďuje inovativní techniku, na mezinárodní úrovni oceněný design a komfort pohybu, vše ukryté v co nejmenším prostoru – protože BLUMOTION je integrován v misce závěsu.

Truhlářské dílny ve čtyřech krajích.

Projekty, na kterých pracujeme si vyžadují zkušenosti, preciznost, kvalitu a i cenovou dostupnost. Proto pracujeme s více truhláři, kteří mají svojí dlouholetou odbornost a zkušenost, která nám přináší rozmanitost v materiálech a cenové srovnání. Umíme navrhnout a zpracovat jakékoliv dostupné materiály.

LEGRABOX
Elegance v pohybu

Věřili byste tomu, že existuje ideál perfektní zásuvky? Naprosto oproštěný od všeho, co jsme dosud znali? Ztělesnění zásad ideálu, přesto vybavený tak dokonalou funkcí, jaká tu ještě nikdy nebyla? Přímočarý. Jednoduchý. Štíhlý. Jako LEGRABOX – elegance v pohybu. Tento Box systém vyvolává údiv čistou linií tvarů a forem, střídmým designem bočnic, harmonickými liniemi, které tvoří úžasný ústřední dekorační prvek.

TANDEMBOX
Jeden systém. Nejrozmanitější možnosti.

TANDEMBOX, osvědčený Box systém z kovu, skýtá široké spektrum využití a nejrozmanitější možnosti provedení a pojetí designu: od standardních řešení až po speciální využití. Základ vždy představuje osvědčená korpusová lišta TANDEMBOX. Ta zajistí lehký chod a vysoký komfort pohybu.

METABOX
Jednoduše. Dobře. Osvědčeným způsobem.

Zásuvky a výsuvy METABOX se skládají jen z několika konstrukčních dílů. Vyzkoušejte si realizovat s osvědčeným Box systémem nejrozmanitější využití v kuchyni, hale, v koupelně nebo v kanceláři – METABOX je vynikající i v případě, že si budete stavět vlastní obchod. Stabilní materiály a pečlivé zpracování zajistí nejlepší hodnoty stability – až po maximální dynamickou nosnost 30 kg.

MOVENTO
Evoluce pohybu

S naším vodicím systémem jsme učinili další krok vpřed: vlastnosti chodu jsme seřídili ještě precizněji, synchronizovali jsme lehký chod, a máme k dispozici nové možnosti nastavení. Sortiment MOVENTO tak umožní změnit rozmanité vize o nábytku v realitu.

TANDEM
Lehký chod. Praktický. Všude.

Skrytý vodicí systém pro dřevěné zásuvky: lehký chod a vysoký komfort obsluhy v celém bytě nebo domě. Tento širokospektrý sortiment má v záloze vhodné řešení pro každý kus nábytku.

TIP-ON BLUMOTION

Dvě funkce – zkombinovány dechberoucím způsobem

BLUMOTION
Měkké a tiché zavírání

Se systémem tlumení se nábytek zavírá měkce a tiše – vůbec nezáleží na tom, jak důrazně jej zavřete; roli nehraje ani hmotnost výklopu, dvířek nebo výsuvu. Daná funkce je integrována u kování na výklopy, u závěsů, systémů výsuvů.

SERVO-DRIVE
Elektrický způsob otvírání

S technologií pohybu je otvírání fascinujícím způsobem jednoduché: stačí jen zlehka ťuknout a výklopy, výsuvy i lednice se otevřou jako mávnutím kouzelného proutku samy od sebe. Zavírání měkce a tiše zajistí BLUMOTION.

TIP-ON BLUMOTION
Dvě funkce – zkombinovány dechberoucím způsobem

TIP-ON BLUMOTION je skvělá kombinace výhod mechanického způsobu otvírání TIP-ON a osvědčeného tlumení BLUMOTION. Otvírání ťuknutím. Ráznějším přibouchnutím aktivujete funkci TIP-ON, následně se BLUMOTION postará o měkké a tiché zavření. Zvláštnost představuje kompletně mechanický průběh pohybu.

SPACE TOWER
Potravinová skříň splní nejvyšší nároky

Potravinová skříň, která poskytuje hodně úložného prostoru, u které variabilním způsobem plánujeme vnitřní výsuvy, kde je možný dobrý přístup k uloženým předmětům ze všech stran. Pro komfortní a ergonomicky výhodné uložení zásob.

SPACE CORNER
Inovativní řešení pro dokonalé využití místa v rohu

Právě to místo, které roh místnosti skýtá, často využíváme jen velice málo nebo dokonce moc špatně. Alternativu konvenčních řešení rohových skříněk, která je z uživatelského hlediska nanejvýš příjemná, představuje SPACE CORNER. Prostor skvěle zužitkujeme s plnými výsuvy a na uložené předměty sem pak dosáhneme jedním pohybem ruky, aniž bychom se pro ně museli shýbat.

SPACE TOWER

Potravinová skříň splní nejvyšší nároky

SPACE TWIN
Praktické řešení úložného prostoru tam, kde je málo místa

S úzkými skříňkami využijeme v kuchyni diokonce i sebemenší skulinku. Firma Blum vytvořila díky SPACE TWIN další úložný prostor navíc – pomáhá jí diagonálně odsazené vedení; stabilita a kvalita pohybu přitom zůstávají dokonale zachovány. Je to ideální místo pro úzké potřeby, které využíváme při přípravě pokrmů a vaření, jako jsou láhve, pracovní prkénka na krájení, koření nebo plechy na pečení.

Zdroj BLUM